
Електрична зубна щітка Xiaomi Xiaomi Mijia Acoustic Wave Toothbrush T100
- Немає в наявності
- Код: MES603
384,96 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MiJia |
| Країна виробник | Китай |
| Технологія чищення | Звукова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Зубна щітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономність | до 30 днів |
| Вага | 46 г кг |
| Захист від вологи | IPX7 |
| Комплект постачання | Електрична зубна щітка; кабель для зарядки |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | T100 |
| Напруга | 3.7 V |
| Особливості | Вбудований таймер |
| Порт для заряджання | Micro USB |
| Міцність | 0.6 W Вт |
| Режими | Стандартний / м'який |
| Розміри | 187.5 × 28.5 × 28.5 мм |
| Рівень шуму | До 60 дБ |
| Тип живлення | від акумулятора |
| Колір | white |
| Час заряджання | 4 |
| Частота обертань | 16 500 коливань на хвилину |
| Щетина | DuPont |
- Ціна: 384,96 ₴





