
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Baseus GaN5 Fast Charger(mini) 1C 30W EU Cluster Black(with: Baseus Dynamic 3 Series Fast
- Немає в наявності
- Код: P10110902113-00
593,22 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | GaN5 (mini) 1C 30W EU |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | Cluster Black |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge |
- Ціна: 593,22 ₴






