
Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A110 PD30W GaN charger (USB-C+USB-C) with retractable cable (EU) Black
- Немає в наявності
- Код: 6974316283942
564,40 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 95 г кг |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | A110 |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 564,40 ₴





