
Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A77 mini PD30W GaN single USB-C charger set (C3-03) White
- Немає в наявності
- Код: 6974316282853
549,55 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 г кг |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | A77 mini |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 549,55 ₴

