
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi Wall Charger 33W White Type-C Cable
- Немає в наявності
- Код: BHR9956EU
558,57 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 33 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Combo |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | white |
| Швидке заряджання | Power Delivery; Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 558,57 ₴





