
Мережевий зарядний пристрій з кабелем BOROFONE BAS55A Absolute PD30W+QC3.0 charger set(C to C)(EU) Black
- Немає в наявності
- Код: 6941991116254
228,58 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 77 г кг |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | BAS55A Absolute |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 228,58 ₴

