
Мережевий зарядний пристрій з кабелем Baseus Palm Fast Charger 1C 30W EU Moon White(With:Baseus Mini White Cable C to C
- Немає в наявності
- Код: P10111605213-01
403,95 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 3 A |
| Вихідна напруга | 5 V |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.8 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | Palm Fast Charger 30W (with cable USB-C) |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Колір | Moon-White |
| Швидке заряджання | Power Delivery 30 W |
- Ціна: 403,95 ₴









