
Пральна машина Bosch фронтальна, 8кг, 1400, A, 59см, дисплей, білий
- Немає в наявності
- Код: WAN28281UA
22 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 16 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.8 см |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 84.8 × 59.8 × 59 |
| Глибина | 59 см см |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Колір | Білий |
| Споживання води при пранні | 45 л |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.8 см |
- Ціна: 22 999 ₴





