
Викрутка акумуляторна Milwaukee 4В 2х2А·год 5Нм 200об/хв ЗП 0.5кг
- Немає в наявності
- Код: 4933440475
12 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вага | 0.5 кг кг |
| Харчування | Li-Ion |
| Ключові особливості | літій-іонна батарея 4 В, прогумована рукоятка, вбудоване LED-підсвічування |
| Напруга | 4 В |
| Тип | викрутка акумуляторна |
| Тип патрона | 1/4" Hex |
| Швидкість обертання | 200 об/хв об/хв |
- Ціна: 12 599 ₴







