
Шліфмашина кутова акумуляторна Milwaukee M18 FHSAG125XPDB2-0X 125мм 18В 9000об/хв 3.5кг кейс без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: 4933493417
17 289 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг /(з типовим акумулятором M18; сама машина легша) кг |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр отвору | 22.23 мм |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 9000 |
| Напруга | 18 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
- Ціна: 17 289 ₴




