
Лобзик Metabo STEB 100 Quick 710Вт 1000-3100об/хв хід 22мм 2.1кг
- Немає в наявності
- Код: 601110000
5 026 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Вага | 2.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання дерева | 100 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм |
| Комплектація | Шестигранний ключ, всмоктувальний патрубок, захисне скло, Лобзик, Захисна пластина від сколів |
| Напруга | 220 В |
| Особливі властивості | Підключення пилососа, Функція видування стружки |
| Похилий різ | 45 º // - 45 ° |
| Потребується потужність | 0.71 кВт |
| Частота ходу | 1000 - 3100 |
- Ціна: 5 026 ₴




