
Лобзик Metabo STE 100 Quick 710Вт 1000-3100об/хв 2кг
- Немає в наявності
- Код: 601100000
4 846 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різання дерева | 100 мм |
| Глибина різання металу | 25 мм /(кольоровi), сталi - 10 мм |
| Комплектація | Шестигранний ключ, Картонна коробка, всмоктувальний патрубок, захисне скло |
| Напруга | 220 В≥ 230 В |
| Особливі властивості | регулювання числа обертів, Оснащений системою здування та видалення пилу, Безключове кріплення полотна, Грибоподібна форма ручки, Лита платформа |
| Похилий різ | 45 º /(-45° / - 45°) |
| Потребується потужність | 710 Вт |
| Частота ходу | 1000 /- 3100 об/хв |
- Ціна: 4 846 ₴


