
Пила дискова Einhell TE-CS 165 1200Вт 165х16мм 3.8кг
- Немає в наявності
- Код: 4331010
3 288 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг кг |
| Тип | циркулярна |
| Глибина різу при 45º | 40 мм |
| Харчування | електромережа |
| Кут нахилу пилки | 45 ° |
| Оберти двигуна | 5500 об/хв |
| Потужність двигуна | 1200 Вт |
| Розмір диска | 165 мм |
| Тип | ручна |
| Функції та можливості | блокування кнопки включення, вбудована робоча підсвітка, рукоятка з м'якою накладкою, заміна пильного полотна без додаткових інструментів |
- Ціна: 3 288 ₴


