
Газонокосарка акумуляторна Ryobi Max Power RY36LM40A-140 36В акб 1х4А·год 40см 50л 25-75мм 18.6кг
- Немає в наявності
- Код: 5133005496
25 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Мульчування | Так |
| Тип | Газонокосарка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | салатовий |
| Максимальна висота скошування | 75 мм |
| Мінімальна висота скошування | 25 мм |
| Тип двигуна | електричний (акумулятор) |
| Ширина захоплення | 40 см |
- Ціна: 25 499 ₴









