
Роликові ковзани Neon Combo, розмір 30-33, сірий
- Немає в наявності
- Код: NT30E4
2 699 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neon |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна вага дитини | 50 кг |
| Матеріал коліс | Полиуретан |
| Матеріал для корпусу | Поліпропілен |
| Рекомендований вік | 6 років |
| Розмір колеса | 5.4 см/Quad/6.5 см Inline |
| Розмір ноги | 30-33/12J-2 USA /18.1-20.6 см |
| Тип | ролики |
- Ціна: 2 699 ₴







