
IP-камера відеоспостереження HOCO D7 Indoor HD camera EU
- Немає в наявності
- Код: 6942007643580
740,12 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Wi-Fi 2.4 ГГц |
| Вага | 66 кг |
| Комплект постачання | IP-камера; адаптер EU; USB-кабель; набір для кріплення |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кут огляду | 180° |
| Максимальна роздільна здатність відео | 2К (2560 × 1440) |
| Мoдель | D7 |
| Особливості | Інфрачервоне/повнокольорове нічне бачення |
| Підтримка карти пам'яті | TF-карта до 128 GB |
| Розміри | 71.6 × 62 × 84.4 мм |
| Стандарт захисту | IP54 |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 740,12 ₴






