
Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 750 з теплообмінником 1,4 кв. м без ізоляції
- Немає в наявності
- Код: SD00046652
39 450 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-10 750 (без ізоляції) забезпечить безпечну, оптимальну експлуатацію декількох джерел тепла в одній інженерній системі. Функція пристрою — накопичення, зберігання й передавання тепла. Всі патрубки закритого резервуара, що виходять, забезпечені внутрішньою різзю. Запобіжний тиск рідкого носія всередині буферного бака має бути не більш ніж 3 бари. Підходить як для відкритих, так і для закритих систем. Виріб також виконує роль гідрострілки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAI01750 |
| Вага брутто, кг | 117 |
| Вага нетто, кг | 103 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 910х910х1744 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 960х960х2155 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр під'єднання до системи опалення | 1 1/4" |
| Діаметр приєднання теплообмінника | 3/4" |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Макс. тиск теплообмінника (верх.), бари | 10 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальна температура теплообмінна (верх.), °C | 100 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Об'єм теплообмінника (верх.), л | 4,25 |
| Об'єм, л | 734 |
| Площа теплообмінника, м2 | 1,4 |
| Порт під ТЕН | 1 1/2" |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознос під'єднання | 180° |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 105 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Тип теплообмінника (верх.) | Спіральний |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | Без ізоляції |
- Ціна: 39 450 ₴

