
Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-11 500 60 мм
- Немає в наявності
- Код: SD00047738
46 581 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Теплоакумулятор Thermo Alliance TAI-11 500 л із двома теплообмінниками площею 1,4 м2 і 2,44 м2 і ізоляцією завтовшки 60 мм є надійним і ефективним рішенням для накопичення теплової енергії. Цей теплоакумулятор забезпечує стабільне та довготривале збереження тепла, що дає змогу неабияк скоротити витрати на опалення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TAI11500 |
| Вага брутто, кг | 118 |
| Вага нетто, кг | 76 |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 770х770х1642 |
| Габарити паковання (ШхГхВ), мм | 810х810х2020 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр під'єднання до системи опалення | 1 1/4" |
| Діаметр приєднання теплообмінника | Верхній — 3/4", Нижній — 1" |
| Клас енергоефективності | C |
| Комплектація | Монтажне кріплення, інструкція, гарантійний талон |
| Макс. тиск теплообмінника (верх.), бари | 10 |
| Макс. тиск теплообмінника (нижний.), бари | 10 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальна температура теплообмінна (верх.), °C | 100 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Матеріал | тип Neodul |
| Об'єм теплообмінника (верх.), л | 4,25 |
| Об'єм теплообмінника (нижн.), л | 15 |
| Об'єм, л | 479 |
| Площа теплообмінника, м2 | Верхній — 1,4; нижній — 2,44 |
| Порт під ТЕН | 1 1/2" |
| Порт під термодатчик (рециркуляція) | 1/2" |
| Рознос під'єднання | 180° |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Теплові втрати ΔT=45К, Вт/год | 96 |
| Тип виробу | Теплоакумулятор |
| Тип покриття внутрішнього бака | Без покриття |
| Товщина днища, мм | 2 |
| Товщина обичайки, мм | 2 |
| Товщина теплоізоляції, мм | 60 |
- Ціна: 46 581 ₴


