
LED-телевізор Hisense 43E7Q PRO (7134217)
- Немає в наявності
- Код: 7134217
19 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Тип телевізора | LED |
| Інтерфейси | |
| Вихід на навушники | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDMI | 3 |
| RJ-45 (LAN) | Є |
| Smart TV | Smart |
| USB | 2 |
| Артикул | 20016932 |
| Бездротове підключення | Wi-Fi |
| Вага без підставки, кг | 8.3 |
| Вага з підставкою, кг | 9 |
| Вбудована пам'ять, ГБ | 8 |
| Вигнутий екран | Немає |
| Вихідна потужність, Вт | 2х10W |
| Діагональ, дюйм | 43 |
| Камера | Немає |
| Картрідер | Немає |
| Композитний | Є |
| Контрастність | 4000:1 |
| Кріплення VESA | 200 х 300 мм |
| Кут огляду | 178° |
| Число каналів | 2 |
| Оперативна пам'ять, Гб | 3 |
| Операційна система | VIDAA U8.5 |
| Основний колір | Чорний |
| Особливості | Panel Refresh Rate 144Hz; AI 4K Upscaler; Total HDR Solution; HDR10+; HDR10+ Adaptive; Dolby Vision™ HDR; Dolby Vision IQ; AI HDR Upscaler; AI Smooth Motion; Dolby Atmos®; WiSA SoundsSend; 144Hz Game Mode PRO; 240 High R |
| Процесор | Quad Core/MT9618 |
| Пульт ДК | Да |
| Підтримка 3D | Немає |
| Підтримка HDR | Є |
| Роздільна здатність | UHD (4K) |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 963 x 609 x 74 |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 963 x 609 x 192 |
| Тип | QLED |
| Тип матриці | VA |
| Тип тюнера | Аналоговий + Цифровий |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Частота оновлення, Гц | 144 |
| Яскравість, кд/м2 | 400 |
- Ціна: 19 999 ₴









