
Плита Gorenje комбінована, 62л, 50x60см, дисплей, програматор, приготування на пару, емальовані реш, чорний
- Немає в наявності
- Код: GKS5C70BJ
15 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 36.9 кг кг |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85 см |
| Газ-контроль | поверхні |
| Глибина | 59.4 см см |
| Електрозапалювання | Так/однією рукою |
| Колір | Чорний |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2/Compact Door |
| Можливості | Конвекція, режим "Піца", Очищення паром AquaClean, розморожування, Освітлення/задня комфорка, Класичний нагрів + робота вентилятора, Електронний програматор IconLed, MultiAir (оптимальна циркуляція гарячого повітря у духовці), швидке нагрівання FastPrehea |
| Обсяг духовки | 62 л |
| Тип | Комбінована |
| Тип духовки | Електрична |
| Керування | ергономічні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 15 799 ₴








