
Плита Electrolux комбінована, 57л, 50x60см, дисплей, конвекція, білий
- Немає в наявності
- Код: LKK540232W
15 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85.5 см |
| Газ-контроль | є |
| Глибина | 60 см см |
| Колір | Білий |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Конвекція, Кільцевий + конвекція, Верхній + нижній, Верхній + нижній + конвекція, Top + Fan (ECO), Кільцевий + нижній + конвекція, Низ, Гриль + верхній + конвекція |
| Обсяг духовки | 57 л |
| Тип | Комбінована |
| Тип духовки | Електрична |
| Керування | Механічне |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 15 799 ₴




