
Плита Electrolux комбінована, 58л, 50x60см, дисплей, конвекція, чавун, пара, нерж
- Немає в наявності
- Код: LKK560222X
19 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Клас енергоспоживання | A |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | варильна поверхня з духовкою |
| Висота | 85.5 см |
| Глибина | 60 см см |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість скла дверцят | 2 |
| Можливості | Конвекція, Освітлення, Гриль + верхній нагрів, Конвекція + верхній + нижній (100°C), Гриль + верхній + конвекція, Кільцевий + випаровувач + конвекція, Кільцевий + конвекція, Верхній + нижній, Верхній + нижній + конвекція, Низ, Конвекція + верхній |
| Обсяг духовки | 58 л |
| Тип | Комбінована |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 19 999 ₴



