
М'ясорубка Tefal HV4, 2000Вт, 2.3кг/хв, 3 решітки, насадка для ковбас, кеббе, томатів, пластик, біло-чорний
- Немає в наявності
- Код: NE463138
4 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.04 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 25х13х28 |
| Колір | білий з чорним |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Насадки | для кеббе, для соку та соусів/, томатів, для ковбасних виробів |
| Міцність | 2000 Вт Вт |
| Продуктивність | 2.1 кг/хв /до 3 кг/хв куб. м/год |
- Ціна: 4 499 ₴







