
Духова шафа Gorenje електрична, 77л, A+, TouchFree, пара, дисплей, Wi-Fi керування, піроліз, готув. на різн рівнях, нерж
- Немає в наявності
- Код: BPSAX6747A08BGWI
29 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Тип духової шафи | електричний |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 36.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Духовка | електрична |
| Колір | Чорний |
| Максимальна температура | 300 °C |
| Можливості | PerfectGrill, форма HomeMade Plus, IconTouch, очищення парою, STEPBake, налаштування для піци, плавне відкриття та закриття дверцят, AutoBake, можливість готувати одночасно на різних рівнях, температурний зонд, SteamAssist, Wi-Fi керування, AirFry+, знімн |
| Об'єм | 77 л // Емність для води: 0.13 л |
| Потужність мікрохвильової печі | 3500 Вт /(приєднувальна) |
| Споживання електроенергії у режимі очікування | 0.001 кВт |
| Тип | Вбудована |
- Ціна: 29 499 ₴








