
Мікрохвильова піч Siemens вбудована, 25л, електр. керув., 900Вт, гриль, дисплей, чорний
- Немає в наявності
- Код: BE555LMB2
21 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відкриття дверцят | бічне |
| Діаметр піддону | 315 мм |
| Колір | Чорний |
| Об'єм | 25 л |
| Міцність | 900 Вт Вт |
| Рівнів потужності | 5 /90 Вт, 180 Вт, 360 Вт, 600 Вт, 800 Вт |
| Керування | сенсорно/Slider |
| Функції | Захисне відключення, Вентилятор охолодження |
- Ціна: 21 499 ₴








