
Холодильник Electrolux вбудований для вина, 82x30х57, полок - 6, зон - 1, бут-20, ST, чорний
- Немає в наявності
- Код: EWUS020B5B
41 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Клас енергоспоживання | A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 82 см |
| Висота для вбудовування | 822 мм |
| Внутрішнє освітлення | 1 /світлодіодне |
| Глибина | 57.1 см см |
| Колір | чорний, сірий |
| Кількість полиць на напрямних | 6 шт. |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Макс. температура | 18 °С |
| Матеріал полиць | дерев'яні |
| Можливості | з можливістю перевішування дверних завіс, регульовані ніжки |
| Мін. температура | 5 °С |
| Місткість пляшок ( ки ) | 20 шт. |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Керування | електронне/з цифровими індикаторами |
| Ширина | 29.5 см |
- Ціна: 41 999 ₴







