
Водонагрівач електр. TIKI круглий TG, 50л, 2кВт, мех. кер-ння, C, білий, 700142
- Немає в наявності
- Код: TG50N_PRIME50
6 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Вага | 21 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Внутрішнє покриття бака | емальована сталь |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 57.6 x 45.4 x 46.1 |
| Колір | Білий |
| Обсяг ємності для води | 50 л |
| Потребується потужність | 2000 Вт /(2 х 1000) |
| Тип | накопичувальний |
| Встановлення | вертикальна, настінна |
| Функції | індикація перегрівання, індикатор інтелектуальної роботи |
| Час нагрівання | 3 /16 хв (від 10 до 65 °C) |
- Ціна: 6 999 ₴









