
Рейсмус Makita 2012NB 1650Вт 304мм 3мм 28.1кг
- Немає в наявності
- Код: 2012NB
45 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 28.1 кг кг |
| Глибина строгання | 3 мм/(до 150 мм). 2 мм (від 150 до 240 мм), 1 мм (від 240 до 304 мм) |
| Харчування | від мережі |
| Комплектація | шестигранний ключ, набір стругальних ножів, торцевий ключ, магнітний тримач для лез, інструкція з експлуатації, картонна коробка |
| Кількість оборотів | 8500 об/хв |
| Максимальна ширина стругання | 304 мм |
| Міцність | 1650 Вт Вт |
| Розмір столу | 304 x 771 |
| Тип | рейсмус |
- Ціна: 45 999 ₴









