
Рейсмусово-фугувальний верстат Metabo HC 260 2200Вт заготовка макс. 160х200мм зняття стружки 0-3мм 71кг
- Немає в наявності
- Код: 0114026000
47 343 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Загальні параметри | |
| Вага | 71 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | від мережі |
| Комплектація | штовхач, всмоктувальний патрубок, Картонна коробка, вбудовані одноразові двосторонні ножі, короткий поворотний фугувальний упор, кожух пристрою для викиду стружки, транспортувальні коліщатка |
| Кількість оборотів | 6500 об/хв /(вал ножів) |
| Максимальна висота матеріалу | 160 мм |
| Мінімальна висота матеріалу на виході | 260 мм |
| Міцність | 2200 Вт /(номінальна споживана), 1600 Вт (віддавана) Вт |
| Розмір столу | 400 x 260 |
| Тип | фугувально-рейсмусовий верстат |
| Швидкість подавання | 5 м/хв |
- Ціна: 47 343 ₴


