
Диск пиляльний Bosch Professional Eco for Aluminium 305x30-96T
- Немає в наявності
- Код: 2.608.644.396
1 643 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска (щітки) | 305 мм |
| Діаметр отвору | 30 мм |
| Кількість зубців | 96 шт. |
| Сфера застосування | кольорові метали, Алюміній, Пластик, ДСП |
| Сумісні інструменти | ручні і настільні пилки |
| Тип | Пильний диск |
| Товщина | 2.2 мм |
- Ціна: 1 643 ₴

