
Ланцюг для пилки Ryobi RAC248 35см 1.27мм 3/8"
- Немає в наявності
- Код: 5132002783
1 199 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ланцюга | 35 см |
| Довжина шини | 14 " |
| Крок пиляльного ланцюга | 3/8 дюйми |
| Кількість ланок пильного ланцюга | 52 шт. |
| Сумісні моделі пил | Ryobi RCS1835 та RCS1935 |
| Тип | Цепь |
| Товщина ланцюга | 1.27 мм |
| Ширина паза | 1.3 мм |
- Ціна: 1 199 ₴
