
Швейна машина LEADER SILVIA, електромех., 70Вт, 17 шв.оп., петля напівавтомат, з приставним столиком, білий+рожевий
- Немає в наявності
- Код: SILVIA
5 899 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатковий столик | 1 /збільшить робочий простір та забезпечить зручність у роботі 360 х 224 x 24,5 |
| Кількість швейних операцій | 17 шт // робочі, потайні, оверлочні (зигзаг), рядки для квілтингу, напівавтоматична петля для гудзика (за 4 кроки) |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм /(зигзагу) |
| Можливості | ниткодіватель, регулятор балансу петлі |
| Підсвітка | 1 /LED |
| Потребується потужність | 70 Вт |
| Тип човника | горизонтальний |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
| Чехол | М'який |
- Ціна: 5 899 ₴









