
Швейна машина LEADER ROYAL STITCH 21A, електромех., 70Вт, 21 шв.оп., петля напівавтомат, білий
- Немає в наявності
- Код: ROYALSTIICH21A
6 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швейних операцій | 23 шт. |
| Максимальна висота підіймання лапки | 12 мм /(7 мм- фыксована висота) |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина стібка | 5 мм / (зигзаг) |
| Можливості | реверс, ниткообрізувач, шиття подвійною голкою, швидка заміна лапок, посилений нижній транспортер, працює з електронною педаллю, автоматичне перемикання на холостий, рукавна консоль, петля обкидається в напівавтоматичному режимі без повороту тканини, вбуд |
| Підсвітка | 1 |
| Регулювання | натяг нитки |
| Потребується потужність | 70 Вт |
| Тип човника | горизонтальний |
| Тип швейної машинки | електромеханічна |
- Ціна: 6 499 ₴






