
КПБ 2.0сп ARDESTO Mix&Match, підковдра 200х220см, простирадло 240х260см, наволочки (2) 50х70см, 100% бавовна, сатин, бежевий
- Немає в наявності
- Код: ART2022SI
3 546 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застежка | підковдра на блискавці, наволочки на ґудзиках |
| Кількість наволочок | 2 шт |
| Матеріал | 100% бавовна, сатин |
| Рекомендації щодо догляду | прати при температурі 30 °С, не відбілювати, прасувати при температурі не більше 110 °С, не застосовувати засоби хімічного чищення, заборонено віджимати та сушити в сушильній машині |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Розмір простирадла | 240 х 260 см |
| Розмір підковдри | 200 х 220 см |
| Спальний розмір | двоспальний євро |
| Термін придатності | необмежений |
| Тип | Постільний комплект |
| Щільність | 205 ТС |
- Ціна: 3 546 ₴









