
Двері для хамаму Tesli Antalya Sateen 2000х700
- Немає в наявності
20 064 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | у хамам |
| Висота по коробу | 2012 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Колір | Бронза |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал | Загартоване скло + алюміній |
| Наявність порогу | без порога |
| Прозорість | матове |
| Розмір | 2000х700 |
| Тип | зі склом |
| Тип відкривання | універсальні ( праві, ліві ) |
| Товщина полотна | 8 мм |
| Ширина за коробом | 683 мм |
- Ціна: 20 064 ₴






