
Двері для лазні та сауни Tesli Глуха Зебра 1900 х 700
- Немає в наявності
7 962 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | у лазню, сауну |
| Висота по коробу | 1870 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Колір | натур |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність порогу | без порога |
| Порода деревини | липа |
| Розмір | 1900х700 |
| Тип | глухі |
| Тип відкривання | універсальні ( праві, ліві ) |
| Товщина полотна | 35 мм |
| Ширина за коробом | 680 мм |
- Ціна: 7 962 ₴






