
Двері для лазні та сауни Tesli Max 1900х700
- Немає в наявності
- Код: Tesli Max 1900х700
10 716 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | у лазню, сауну |
| Висота по коробу | 1880 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Колір | натур |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал | Загартоване скло + дерево |
| Наявність порогу | без порога |
| Порода деревини | липа |
| Прозорість | прозорі |
| Розмір | 1900х700 |
| Тип | зі склопакетом |
| Тип відкривання | не універсальні ( ліві або праві ) |
| Товщина полотна | 35 мм |
| Ширина за коробом | 680 мм |
- Ціна: 10 716 ₴








