
Запарник Tesli 20 л. із термодеревини та нержавіючою вставкою з кришкою
- Немає в наявності
6 582 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 360 мм |
| Гаранія | 1 рік |
| Додаткові характеристики | 20 літрів |
| Діаметр | 345 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Дерево + неіржавка сталь |
| Тип | Запарники |
| Ширина | з ручками 445 мм |
- Ціна: 6 582 ₴


