
Огорожа світильника Tesli "Сідней"
- Немає в наявності
- Код: Сідней
1 242 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Висота | 295 мм |
| Матеріал | Липа |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранія | 6 місяців |
| Глибина | 180 мм см |
| Країна виробника | Україна |
| Тип | огородження |
- Ціна: 1 242 ₴





