
Рушникосушка нержавіюча EF mini 6 R
- Немає в наявності
- Код: TS-MINIMIX6R
4 390 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть горизонтальних перемичок | 6 |
| Колір | нержавійка |
| Матеріал | нержавійка |
| Напруга | 220 В |
| Міцність | 80 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 605x430x65 |
| Тип тіну | сухий |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 4 390 ₴




