
Рушникосушка нержавіюча EF standart 9 L
- Немає в наявності
- Код: TB-EF-900L
6 990 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть горизонтальних перемичок | 9 |
| Колір | нержавійка |
| Матеріал | нержавійка |
| Напруга | 230 В |
| Міцність | 160 Вт Вт |
| Підключення | ліве |
| Розмір | 950х530х150 |
| Тип тіну | сухий |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 6 990 ₴




