
Рушникосушка нержавіюча EF Quadro L
- Немає в наявності
- Код: TGEF-QUADRO-L
10 790 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Індикація | Да |
| Вага | 10 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть горизонтальних перемичок | 13 |
| Колір | нержавійка |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Напруга | 220 В |
| Міцність | 205 Вт Вт |
| Підключення | ліве |
| Розмір | 1200x500x71 |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 10 790 ₴




