
Терморегулятор з таймером у розетку для рушникосушки білий ERAFLYME 16TW
- Немає в наявності
- Код: EF16TW
349 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 г кг |
| Гарантія | 3 роки |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | до 400 Вт |
| Розмір | 60х40х40 мм |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 349 ₴




