
Адаптер WiFi NETGEAR A7500 Nighthawk AX1800, USB 3.0
- Немає в наявності
- Код: A7500-100PES
4 992 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Вага | 28 г |
| Висота | 93 мм |
| Тип антени | Зовнішня |
| Ширина | 14.45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 31.4 мм см |
| Додатково | технологія OFDMA, підтримка MU-MIMO |
| Захист інформації | WPA3 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 600 Мбіт/сек/(2,4 ГГц AX: 2x2 (Tx/Rx) 1024/256-QAM 20/40 МГц), 1200 Мбіт/с/(5 ГГц AX: 2x2 (Tx/Rx) 1024/256-QAM 20/40/80) |
| Підтримка | Windows 10, Windows 11 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | ax |
- Ціна: 4 992 ₴


