
Шафа MIRSAN 19", 7U, IP66, зібрана, антивандальний замок, подвійні стінки, 600x400 мм, , біла
- Немає в наявності
- Код: MR.IP66W60407U.03
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mirsan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 U |
| Максимальна глибина монтажу | 400 мм |
| Максимальна дозволена вага обладнання встановленого в шафі | 60 кг |
| Маса | 20 кг |
| Матеріал | Оцинкований метал |
| Призначення | Розміщення мережевого та телекомунікаційного обладнання |
| Тип | Шафа телекомунікаційна |
| Тримальна здатність (динамічна) | 40 кг |
| Тримальна здатність (статична) | 60 кг |
| Ширина стійки | 19 " |
- Ціна: Ціну уточнюйте
