
Рушникосушка Navin електрична Блюз, 800х480х123мм, кнопка, сталь, білий, ліве підключення
- Немає в наявності
- Код: 12-006130-4880
2 990 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | вуглецева сталь |
| Кількість ребер | 8 шт. |
| Максимальна температура | 55 °C |
| Міжосьова відстань | 448 мм мм |
| Міцність | 142 Вт Вт |
| Розміри | 800 x 480 x 123 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 2 990 ₴





