
Рушникосушка Navin електрична Симфонія, 800х480х150мм, кнопка, сталь, білий, ліве підключення
- Немає в наявності
- Код: 12-009130-4880
3 190 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Navin |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | фарбована сталь |
| Кількість ребер | 8 шт. |
| Максимальна температура | 55 °C |
| Міжосьова відстань | 448 мм мм |
| Міцність | 192 Вт Вт |
| Розміри | 800 x 480 x 150 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 3 190 ₴





