
Радіатор сталевий Kermi Line-V PLV 22 тип 500x900мм нижнє підкл, 1528Вт Therm-X2 RAL 9016 білий глянець
- Немає в наявності
- Код: PLV220500901R2K
14 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 22 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 1300 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 1528 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажна висота | 505 мм |
| Монтажна глибина | 102 мм |
| Монтажня довжина | 905 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 13 м2 |
| Підключення | праве, нижнє PLV |
- Ціна: 14 599 ₴



