
Радіатор сталевий Kermi Profil-K FKO 12 тип 300x2000мм бокове підкл, 1802Вт Therm-X2 RAL 9016 білий глянець
- Немає в наявності
- Код: FK0120320W02
13 303 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 12 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 1440 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 1802 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажна висота | 300 мм |
| Монтажна глибина | 64 мм |
| Монтажня довжина | 2000 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 14 м2 |
| Підключення | FKO |
- Ціна: 13 303 ₴




