
Радіатор сталевий Kermi Profil-V FTV 11 тип 500x1100мм нижнє підкл, 1153Вт RAL 9016 білий глянець
- Немає в наявності
- Код: FTV110501101R2K
8 801 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Тип радіатора | 10 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Комплектація | радіатор, інструкція, настінне кріплення |
| Макс. потужність 75/65/20 °C | 924 Вт |
| Макс. потужність 90/70/20 °C | 1153 Вт |
| Матеріал радіатора | Сталь |
| Модель радіатора | панельний |
| Монтажна висота | 500 мм |
| Монтажна глибина | 61 мм |
| Монтажня довжина | 1100 мм |
| Опалювальна площа ≈ | 9 м2 |
| Підключення | нижнє FTV |
- Ціна: 8 801 ₴




